Fimus bydlęcy - granulat nawozowy

Obornik bydlęcy granulowany

Obornik bydlęcy granulowany

Fimus bydlęcy- granulat nawozowy na bazie OBORNIKA BYDLĘCEGO to skoncentrowany granulowany nawóz organiczny pochodzenia zwierzęcego. Przeznaczony jest do polowych upraw rolniczych oraz roślin sadowniczych, warzywnych i ozdobnych. Jest źródłem substancji organicznej i składników pokarmowych niezbędnych dla rozwoju roślin. Sprzyja rozwojowi mikroflory i poprawia aktywność biologiczną, zwiększa zasobność gleby w składniki pokarmowe i plonowanie roślin. Może być stosowany na wszystkie typy gleb.

Nawóz jest wytwarzany na bazie składników naturalnie występujących w przyrodzie. Regionalna produkcja.

Przeznaczenie Fimusu bydlęcego na bazie obornika bydlęcego:

 • uprawy polowe
 • warzywnictwo
 • ogrodnictwo
 • uprawy sadownicze
 • uprawy roślin ozdobnych

PAKOWANIE:

 • opakowanie A 5 litrów
 • opakowanie A15 litrów (paleta bez zwrotna o wymiarach 1000×1200 mm)
 • Big Bag (kg) 500-1000kg
 • dostępność i łatwość zakupu,

TRANSPORT:

 • do uzgodnienia auto z windą i wózkiem paletowym łatwy rozładunek u klienta.
 • koszty transportu do indywidualnej wyceny w zależności od odległości i wielkości zamówienia.

UWAGA! Przechowywać w suchych warunkach. Stosować tylko w zatwierdzonych i odpowiednich systemach spalania zgodnie z instrukcją producenta oraz przepisami krajowymi. W myśl ochrony środowiska, opakowania nie należy spalać wraz z pelletem.

Dawki nawozu

Dawki nawozu należy dostosować do zasobności gleby i wymagań pokarmowych roślin, biorąc pod uwagę, że 1000 kg nawozu zawiera co najmniej: 12 kg N, 17 kg P2O5, 11 kg K2O,15 kg MgO i 21 kg CaO. Orientacyjne dawki nawozu podano w tabeli.

UprawaDawki (kg/ha)
Okopowe, warzywa – w tym ziemniaki3 500 – 4 500
Zboża w tym kukurydza1 000 – 1 250
Rzepak1 500- 2 000
Drzewa i krzewy owocowe1 500 – 3 000
Truskawki1 500 – 2 000
Winorośl1 000 – 1 500
Kwiaty i inne rośliny ozdobne1 500 – 3 000
Uprawy szkółkarskie1 000 – 2 000
Uprawy pod osłonami5 000 – 6 000
Trawniki i tereny rekreacyjne1 500 – 3 000
Mieszanie z ziemią lub substratem5-8 kg/m2

Zamów z dostawą

Po wypełnieniu formularzu skontakuje się z Państwem konsultant.
W celu określenia szczegółów - transportu / metody płatności.
CENA 27,99 zł / 15l
13,99 zł / 5l
Rodzaj oraz koszt transportu zostanie
dostosowany do indywidualnych potrzeb.

  Oferta naszego przedsiębiorstwa to między innymi organiczny nawóz na bazie obornika bydlęcego. Prezentowany produkt jest pochodzenia naturalnego, co sprawia, że w procesie wytwarzania nie zostały użyte żadne dodatkowe materiały oraz substancje wspomagające. Nawóz jest pakowany w bardzo wygodne i czyste opakowanie, co bardzo mocno przyspiesza proces załadunku i wyładunku nawet sporej ilości towaru. Ponadto odznacza się on w pełni polską, regionalną produkcją.

  Jak powstaje nawóz?

  Prezentowany produkt to skoncentrowany granulowany nawóz organiczny na bazie obornika bydlęcego. Powstał ze składników naturalnie występujących w przyrodzie. Stanowi źródło substancji organicznej oraz składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego rozwoju roślin. Może być stosowany nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również w bardzo dużych gospodarstwach rolnych. Obornik granulowany wytwarza się z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Poddawany jest procesowi suszenia oraz ubijania. W czasie produkcji nie dochodzi do utracenia jakichkolwiek właściwości odżywczych.

  Szerokie zastosowanie obornika bydlęcego

  Nawóz granulowany może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie dochodzi do uprawy ziemi, a zatem w warzywnictwie, sadownictwie, uprawach rolnych czy też w uprawie roślin ozdobnych. Składa się on z substancji, takich jak azot, fosfor, magnez, potas czy też siarka. Bardzo ważną informacją jest fakt, że w procesie suszenia zostaje wyparowany z nawozu cały nieprzyjemny zapach, przez co może być użytkowany w sposób bardzo komfortowy dla całego otoczenia. Jest przeznaczony do nawożenia warzyw, drzew i krzewów owocowych, trawnika, roślin doniczkowych oraz ziół. Pełni rolę źródła substancji organicznej oraz składników pokarmowych niezbędnych dla rozwoju roślin

  Szeroka oferta firmy

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego przedsiębiorstwa. Stworzona została, tak by Państwo mogli wybrać produkt odpowiadający obecnym oczekiwaniom. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi doradcy są gotowi, by odpowiedzieć na wszelkie pytania. Szeroka gama produktów, oparta na ekologicznej produkcji daje pewność, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania wyrobów.

  Certyfikowany naturalnie naturalny pellet drzewny, jest to paliwo energetyczne, które stanowi alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań grzewczych. Nie wymaga produkcji dodatkowych materiałów bazowych, oraz nie wymaga wycinania drzew co sprawia, że jest to produkt ekologiczny, a za razem ekonomiczny. Granulat z trocin drzew iglastych (rzadziej liściastych), pozbawionych zanieczyszczeń oraz sprasowanych pod ciśnieniem, nie zawierających przy tym substancji toksycznych. Tak uzyskane paliwo ma niską zawartość wilgoci popiołu i związków szkodliwych dla środowiska oraz wysoką wartość opałową.

  Made by rLink.pl