Pellet drzewny

Efektywne ogrzewanie, lepsza jakość spalania

Pellet drzewny EN PLUS A-1" fi 6mm

Wartość opałowa ≥ 17,9 MJ/kg (≥ 5 kWh/kg),

Wilgotność ≤ 8%

Zawartość popiołu ≤ 0,5%

Długość 3,15 < L ≤ 40 mm

Opakowanie

A15 kg (paleta bezzwrotna o wymiarach 120×100 cm) – 1000 kg,

Big Bag od 500-1200 kg

Pellet drzewny MERAL "M-2" fi 6mm

Wartość opałowa ≥ 16,5 MJ/kg (≥ 4,6 kWh/kg),

Wilgotność ≤ 10%,

Zawartość popiołu ≤ 2,0%,

Długość 3,15 < L ≤ 40 mm

Opakowanie

A15 kg (paleta bezzwrotna o wymiarach 120×100 cm) – 1000 kg,

Big Bag od 500-1200 kg

Pellet ze słomy

Wartość opałowa ≥ 14,5 MJ/kg

Wilgotność ≤ 10%,

Zawartość popiołu ≤ 6%,

Długość 3,15 < L ≤ 40 mm

Średnica 8 ± 1 mm

Pellet dla zwierząt

Pellet drzewny

Wałeczki długosci 6-12 mm i srednicy 6 mm

Niezbrylajacy

Naturalny zapach drewna

Bez lepiszczy i dodatków chemicznych

Sanityzowany termicznie

Objętość opakowania 5 litrów

Pellet drzewny

Implementacja autorskich technologii oraz innowacji pozwalają na dostarczanie pelletu drzewnego wysokiej jakości potwierdzonej certyfikatem klasy EN-plus A1. Gama produktów przygotowana dla Państwa przez nasze Przedsiębiorstwo oparta została na ekologicznych, naturalnego pochodzenia półproduktach wykorzystywanych w procesie produkcji paliwa energetycznego- pelletu drzewnego. Wysokie standardy jakości wdrożone w naszych fabrykach pozwalają na osiągnięcie odpowiednich parametrów opałowych, energetycznych. W wyniku tak opracowanego modelu produkcji stworzyliśmy produkt wydajny, ekologiczny i ekonomiczny. Zastosowanie swoje znajduje w gospodarstwach domowych, przemysłowych, czy też większych zakładach pracy. Jest to alternatywne rozwiązanie grzewcze, które można wykorzystać w każdym miejscu, w którym zależy nam na utrzymaniu odpowiedniego poziomu ciepła z zachowaniem zasad efektywności.

Zastosowanie produktu

Pellet to materiał pozyskany przede wszystkim z wysuszonych i zmielonych trocin drzew iglastych. Swoje zastosowanie znajduje przede wszystkim jako materiał do spalania. Dzięki swojej wysokiej wydajności zapewnia długotrwałe spalanie w bezobsługowych kotłach. Naturalne pochodzenie pelletu drzewnego powoduje, że znajduje on także zastosowanie w zoologii, jako wyściółka dla zwierząt hodowlanych, naszych pupili. Odznacza się on charakterystycznym i bardzo przyjemnym zapachem świeżego drewna. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na montaż kotłów automatycznych. W takim przypadku zastosowanie pelletu jest idealne, ponieważ pozwala na dozowanie ilości spalanego materiału, co bardzo mocno ułatwia codzienną eksploatację pieca.

Pellet drzewny to dużo bardziej ekologiczne oraz wydajne paliwo przeznaczone do wykorzystania w kotłach, piecach pelletowych a także kominkach na pellet. Jest pakowany w poręczne i czyste opakowanie, co zdecydowane przyspiesza proces załadunku i wyładunku, natomiast wytrzymała torba ułatwia składowanie opału. W skutek eksploatacji tego typu materiału powstaje bardzo niewielka ilość popiołu, dzięki czemu można znacząco zredukować częstotliwość czyszczenia i konserwacji pieca przed jego ponownym wykorzystaniem.

Przygotowana dla Państwa paleta naszych produktów umożliwia dobór zgodnie z obecnymi potrzebami. Jesteśmy przedsiębiorstwem odpowiedzialnym. Nasze produkty prezentują misję naszej działalności, przygotowane są dla najbardziej wymagających. Nie boimy się zmian, rozwijamy nowoczesne technologie i wdrażamy je na naszych liniach produkcyjnych. Odwiedź nas i poznaj nasze produkty.

Poznaj Nas!

Jesteśmy producentem wysokiej jakości pelletu drzewnego, pelletu ze słomy dla energetyki zawodowej oraz granulowanych nawozów organicznych. Naturalnie naturalny, to wizja naszej działalności. Wdrażając nowatorskie technologie oraz innowacyjne systemy produkcji dostarczamy wysoko wartościowe produkty ekologiczne.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową oraz dla energetyki zawodowej.

Made by rLink.pl