Fimus bydlęcy - granulat nawozowy

Obornik bydlęcy granulowany

Obornik bydlęcy granulowany

Fimus bydlęcy to granulat nawozowy, stworzony na bazie obornika bydlęcego. Produkt jest całkowicie naturalnym wyrobem pochodzenia zwierzęcego. Stanowi źródło wielu składników pokarmowych, które są niezbędne do prawidłowego wzrostu roślin. Przyczynia się do znacznej poprawy żyzności ziemi, a także sprzyja rozwojowi mikroflory, zapewniając roślinom optymalne warunki rozwoju. Fimus na bazie obornika bydlęcego przeznaczony jest do polowych upraw rolniczych, warzywnych, sadowniczych oraz roślin ozdobnych i kwiatów.

Nawóz jest wytwarzany na bazie składników naturalnie występujących w przyrodzie. Regionalna produkcja.

Przeznaczenie Fimusu bydlęcego na bazie obornika bydlęcego:

 • uprawy polowe
 • warzywnictwo
 • ogrodnictwo
 • uprawy sadownicze
 • uprawy roślin ozdobnych

PAKOWANIE:

 • opakowanie A 5 litrów
 • opakowanie A15 litrów (paleta bez zwrotna o wymiarach 1000×1200 mm)
 • Big Bag (kg) 500-1000kg
 • dostępność i łatwość zakupu,

TRANSPORT:

 • do uzgodnienia auto z windą i wózkiem paletowym łatwy rozładunek u klienta.
 • koszty transportu do indywidualnej wyceny w zależności od odległości i wielkości zamówienia.

UWAGA! Przechowywać w suchych warunkach. Stosować tylko w zatwierdzonych i odpowiednich systemach spalania zgodnie z instrukcją producenta oraz przepisami krajowymi. W myśl ochrony środowiska, opakowania nie należy spalać wraz z pelletem.

Dawki nawozu

Dawki nawozu należy dostosować do zasobności gleby i wymagań pokarmowych roślin, biorąc pod uwagę, że 1000 kg nawozu zawiera co najmniej: 12 kg N, 17 kg P2O5, 11 kg K2O,15 kg MgO i 21 kg CaO. Orientacyjne dawki nawozu podano w tabeli.

UprawaDawki (kg/ha)
Okopowe, warzywa – w tym ziemniaki3 500 – 4 500
Zboża w tym kukurydza1 000 – 1 250
Rzepak1 500- 2 000
Drzewa i krzewy owocowe1 500 – 3 000
Truskawki1 500 – 2 000
Winorośl1 000 – 1 500
Kwiaty i inne rośliny ozdobne1 500 – 3 000
Uprawy szkółkarskie1 000 – 2 000
Uprawy pod osłonami5 000 – 6 000
Trawniki i tereny rekreacyjne1 500 – 3 000
Mieszanie z ziemią lub substratem5-8 kg/m2

Zamów z dostawą

Po wypełnieniu formularzu skontakuje się z Państwem konsultant.
W celu określenia szczegółów - transportu / metody płatności.
CENA 27,99 zł / 15l
13,99 zł / 5l
Rodzaj oraz koszt transportu zostanie
dostosowany do indywidualnych potrzeb.

  Oferta naszego przedsiębiorstwa to między innymi organiczny nawóz na bazie obornika bydlęcego. Prezentowany produkt jest pochodzenia naturalnego, co sprawia, że w procesie wytwarzania nie zostały użyte żadne dodatkowe materiały oraz substancje wspomagające. Nawóz jest pakowany w bardzo wygodne i czyste opakowanie, co bardzo mocno przyspiesza proces załadunku i wyładunku nawet sporej ilości towaru. Ponadto odznacza się on w pełni polską, regionalną produkcją.

  Jak powstaje nawóz?

  Prezentowany produkt to skoncentrowany granulowany nawóz organiczny na bazie obornika bydlęcego. Powstał ze składników naturalnie występujących w przyrodzie. Stanowi źródło substancji organicznej oraz składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego rozwoju roślin. Może być stosowany nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również w bardzo dużych gospodarstwach rolnych. Obornik granulowany wytwarza się z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Poddawany jest procesowi suszenia oraz ubijania. W czasie produkcji nie dochodzi do utracenia jakichkolwiek właściwości odżywczych.

  Szerokie zastosowanie obornika bydlęcego

  Nawóz granulowany może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie dochodzi do uprawy ziemi, a zatem w warzywnictwie, sadownictwie, uprawach rolnych czy też w uprawie roślin ozdobnych. Składa się on z substancji, takich jak azot, fosfor, magnez, potas czy też siarka. Bardzo ważną informacją jest fakt, że w procesie suszenia zostaje wyparowany z nawozu cały nieprzyjemny zapach, przez co może być użytkowany w sposób bardzo komfortowy dla całego otoczenia. Jest przeznaczony do nawożenia warzyw, drzew i krzewów owocowych, trawnika, roślin doniczkowych oraz ziół. Pełni rolę źródła substancji organicznej oraz składników pokarmowych niezbędnych dla rozwoju roślin

  Szeroka oferta firmy

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego przedsiębiorstwa. Stworzona została, tak by Państwo mogli wybrać produkt odpowiadający obecnym oczekiwaniom. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi doradcy są gotowi, by odpowiedzieć na wszelkie pytania. Szeroka gama produktów, oparta na ekologicznej produkcji daje pewność, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania wyrobów.

  Odpowiednia pielęgnacja uprawy jest kluczowa dla uzyskania zadowalających plonów, szczególnie w kontekście coraz bardziej wymagających warunków klimatycznych. Obornik bydlęcy dostępny w ramach naszej oferty skutecznie odżywi rośliny, pozwalając na odczuwalną poprawę efektywności uprawy, nawet w przypadku niesprzyjającej aury. Jest to szczególnie ważne z uwagi na coraz krótszy okres wegetacyjny, niższą sumę opadów oraz występowanie gwałtownych zjawisk pogodowych. Dodatkową zaletą jest fakt, że granulat może być aplikowany do każdego rodzaju gleby.

  Obornik bydlęcy granulowany — zadbaj o swoją uprawę!

  Rozbudowane zaplecze technologiczne naszej firmy pozwala nam na wydajną produkcję granulatu bydlęcego, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować zamówienia o większej skali. Zaawansowana infrastruktura produkcyjna sprawia również, że wytwarzany obornik cechuje się wysoką powtarzalnością składu oraz zawartości substancji odżywczych, nawet na przestrzeni różnych partii, co jest istotne w kontekście kontroli wzrostu masowych upraw.

  Nowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji bydlęcego obornika granulowanego nie zmieniły jednak lokalnego charakteru naszego przedsiębiorstwa. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać możliwie najwyższy standard — tak w kwestii jakości samego produktu, jak i bezpieczeństwa, higieny oraz etyki procesu jego wytwarzania. Decydując się zakup naszych nawozów naturalnych mogą Państwo liczyć na nienaganną obsługę na każdym etapie zamówienia, gdyż wierzymy, że jest to podstawa długofalowych relacji biznesowych.

  W naszej gestii leży również transport nawozu bydlęcego na miejsce wskazane przez klienta. Dysponujemy także sprzętem, dzięki któremu obornik granulowany może być łatwo wyładowany w docelowej lokalizacji. Wycena transportu do każdego klienta ma charakter indywidualny — zależnie od odległości, specyfiki lokalizacji oraz wymaganego sprzętu. Do każdego zamówienia podchodzimy z myślą o maksymalnym komforcie klienta, co znajduje odzwierciedlenie w ilości kontrahentów, którzy do nas wracają.

  Obornik bydlęcy — poznaj zalety granulatu!

  Obornik bydlęcy w formie granulatu ma ogromną przewagę nad innymi rodzajami nawozów naturalnych. Najważniejsze zalety tego produktu to stosunkowo niskie wymagania w zakresie przechowywania — wystarczy miejsce o niskiej wilgotności — a także brak uciążliwego zapachu, wynikający z dokładnego wysuszenia materiału. Wygodne opakowanie dodatkowo ułatwia transport i załadunek, a szeroka gama zastosowań w ramach różnego rodzaju upraw znacząco zwiększa swobodę aplikacji.

  Granulowany obornik bydlęcy oferujemy w kilku wariantach opakowania o różnej pojemności, tak aby w możliwie największym stopniu zaspokoić indywidualne potrzeby naszych klientów — szczegółowe informacje na temat poszczególnych wariantów dostępne są powyżej. Zapraszamy również do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie oferty, transportu lub innych aspektów transakcji — nasi konsultanci z radością udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

  Naturalnie naturalny pellet drzewny stanowi nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych form grzewczych, wykorzystywanych w obiektach mieszkalnych oraz w przestrzeniach publicznych. Naturalne paliwo energetyczne nie przyczynia się do wycinki drzew. Produkt jest ekologiczny i wolny od substancji toksycznych. Granulat tworzony jest z trocin drzew iglastych, dlatego zawiera znikomą ilość wilgoci w porównaniu z drewnem. Dzięki temu naturalnie naturalny pellet drzewny uznaje się za najbardziej efektywne, a przy tym ekonomiczne i przyjazne dla środowiska źródło energii.

  Made by rLink.pl