Obronik granulowany

Skoncentrowany granulowany nawóz organiczny.

FIMUS - bydlęcy granulat nawozowy na bazie obornika bydlęcego

1000 kg nawozu zawiera co najmniej:

12 kg N 17 kg P2O5 11 kg K2O 15 kg MgO 21 kg CaO

Opakowanie

opakowanie A 5 litrów

opakowanie A15 litrów (paleta bez zwrotna o wymiarach 1000×1200 mm)

Big Bag (kg) 500-1000kg

FIMUS - kurzak granulat nawozowy na bazie obornika kurzego

1000 kg nawozu zawiera co najmniej:

32 kg N 23 kg P2O5 17 kg K2O 12,5 kg MgO 94 kg CaO

Opakowanie:

opakowanie A 5 litrów

opakowanie A15 litrów (paleta bez zwrotna o wymiarach 1000×1200 mm)

Big Bag (kg) 500-1000kg

FIMUS - koński granulat nawozowy na bazie obornika końskiego

1000 kg nawozu zawiera co najmniej:

17 kg N 19 kg P2O5 17 kg K2O 16 kg MgO 24 kg CaO

Opakowanie:

opakowanie A 5 litrów

opakowanie A15 litrów (paleta bez zwrotna o wymiarach 1000×1200 mm)

Big Bag (kg) 500-1000kg

Naturalnie naturalny to domena naszej produkcji. Zdobyte doświadczenie w produkcji organicznej wykorzystaliśmy do wytwarzania najwyższej jakości obornika granulowanego. Prezentowany produkt jest pochodzenia naturalnego, co sprawia, że w procesie wytwarzania nie zostały użyte żadne dodatkowe materiały oraz substancje pomocnicze. Nawóz odznacza się regionalną produkcją, a dzięki poręcznemu i czystemu opakowaniu może być w prosty i wygodny sposób ładowany, jak również magazynowany.

Jak powstaje obornik granulowany?

Obornik granulowany to produkt pochodzenia naturalnego przeznaczony do nawożenia różnego rodzaju roślin ogrodowych. Głównym procesem, jakim się go poddaje jest suszenie, które prowadzi do zachowania wszelkich właściwości odżywczych. Prezentowany produkt jest pozbawiony wszelkich dodatków, jak nasion, chwastów czy też patogenów. Ważną informacją jest fakt, że nie posiada on również nieprzyjemnego zapachu.

Szerokie zastosowanie nawozu

Obornik granulowany jest bardzo często stosowany na trawniki, dzięki czemu są one gęste oraz odznaczają się intensywną zielenią, jednak oprócz tego może być wykorzystywany na wszystkich pozostałych rodzajach gleb. Nawóz wpływa pozytywnie na utrzymanie odpowiedniej wilgotności gleby, a dodatkowo zapobiega erozji. Jednym ze sposobów stosowania obornika granulowanego jest umieszczenie go na powierzchni gleby oraz wymieszanie z ziemią na głębokość ok. 10-15 centymetrów. Granulat można również stosować punktowo. Odpowiednią dawkę należy wówczas rozsypać wokół rośliny oraz wymieszać z otaczającą ją glebą uważając, by nie uszkodzić korzeni.

Główne zastosowanie produktu to uprawy rolne, warzywnictwo, sadownictwo oraz rośliny ozdobne. Pełni rolę źródła substancji organicznej oraz składników pokarmowych niezbędnych dla rozwoju roślin. Szczelne zamknięcie opakowania oraz magazynowanie w najbardziej optymalnych warunkach sprawia, że tego typu produkty zachowują swoją świeżość przez wielu miesięcy.

Szeroka oferta firmy

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami naszego przedsiębiorstwa. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasi doradcy są przygotowani, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Szeroka oferta daje nam pewność dostarczania wyłącznie najwyższej jakości produktów dla każdego rodzaju gleb.

Jaki obornik granulowany zamówicie w naszym sklepie internetowym?

Dajemy klientom możliwość doboru oraz dopasowania naturalnego granulatu do własnych potrzeb, rodzaju gleby oraz uprawy. W naszej ofercie znajdziecie trzy rodzaje obornika. Pierwszy z nich to granulat nawozowy na bazie obornika bydlęcego. Jest to skoncentrowany produkt pochodzenia zwierzęcego przeznaczony do polowych upraw rolniczych oraz roślin sadowniczych, warzywnych, a także ozdobnych. Unikalny skład, wyróżniający się bogactwem substancji organicznych i składników pokarmowych stanowi doskonałe źródło wartościowych minerałów, niezbędnych do prawidłowego wzrostu i uprawy różnych roślin. Zastosowanie obornika granulowanego bydlęcego może przynieść efekty w postaci bardziej różnorodnej mikroflory i poprawy aktywności biologicznej gleby. Ważną informacją jest także fakt, że produkt może być stosowany przy każdym rodzaju gleby, dając tak samo dobre efekty.

Sposób na glebę bogatą w substancje odżywcze

Kolejnym produktem, który z dumą przedstawiamy klientom naszego sklepu, jest naturalny granulat nawozowy na bazie obornika kurzego. Uniwersalny produkt zaopatrzy glebę w składniki odżywcze, znacząco poprawiając jej właściwości. Duża zawartość mikro- i makroskładników dostarczy roślinom tego, czego będą potrzebować, aby intensywnie rosnąć i się prawidłowo rozwijać. W składzie nawozu znajdziemy m.in. fosfor, potas czy magnez.

Idealne do każdego typu gleby

Nasi klienci mogą także zamawiać w naszym sklepie internetowym obornik granulowany koński. Produkt wytwarzany na bazie naturalnie występujących w przyrodzie składników wzbogaci glebę i pomoże zintensyfikować uprawę roślin. Obornik koński w formie granulowanej zawiera wysokie stężenie azotu, a także innych odżywczych składników. Nawóz dobrze sprawdzi się na różnych typach gleby, w tym i na gliniastych czy mokrych. Efektem regularnego stosowania preparatu będą będzie bujna roślinność w ogrodzie czy wydajniejsze plony.

W trosce o wygodę klientów, nasze produkty pakowane są do wygodnych i pojemnych opakowań typu big bag. Chcemy też, aby nasze rozwiązania służyły Wam jak najlepiej. Dlatego każdy z artykułów dostępnych w sklepie online opatrzony jest szczegółowym opisem zawierającym wskazówki odnośnie do dawek stosowania nawozu w kontekście konkretnych upraw. Przypominamy jednocześnie, że naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i pracowników oraz właścicieli dużych gospodarstw rolnych.

Skontaktujcie się z nami, a my chętnie opowiemy Wam więcej o produktach, rozwiązaniach oraz podzielimy się wiedzą odnośnie do nawożenia upraw. Poznaj Nas!

Poznaj Nas!

Jesteśmy producentem wysokiej jakości pelletu drzewnego, pelletu ze słomy dla energetyki zawodowej oraz granulowanych nawozów organicznych. Naturalnie naturalny, to wizja naszej działalności. Wdrażając nowatorskie technologie oraz innowacyjne systemy produkcji dostarczamy wysoko wartościowe produkty ekologiczne.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową oraz dla energetyki zawodowej.

Made by rLink.pl