Obronik granulowany

Skoncentrowany granulowany nawóz organiczny.

FIMUS - bydlęcy granulat nawozowy na bazie obornika bydlęcego

1000 kg nawozu zawiera co najmniej:

12 kg N 17 kg P2O5 11 kg K2O 15 kg MgO 21 kg CaO

Opakowanie

opakowanie A 5 litrów

opakowanie A15 litrów (paleta bez zwrotna o wymiarach 1000×1200 mm)

Big Bag (kg) 500-1000kg

FIMUS - kurzak granulat nawozowy na bazie obornika kurzego

1000 kg nawozu zawiera co najmniej:

32 kg N 23 kg P2O5 17 kg K2O 12,5 kg MgO 94 kg CaO

Opakowanie:

opakowanie A 5 litrów

opakowanie A15 litrów (paleta bez zwrotna o wymiarach 1000×1200 mm)

Big Bag (kg) 500-1000kg

FIMUS - koński granulat nawozowy na bazie obornika końskiego

1000 kg nawozu zawiera co najmniej:

17 kg N 19 kg P2O5 17 kg K2O 16 kg MgO 24 kg CaO

Opakowanie:

opakowanie A 5 litrów

opakowanie A15 litrów (paleta bez zwrotna o wymiarach 1000×1200 mm)

Big Bag (kg) 500-1000kg

Naturalnie naturalny to domena naszej produkcji. Zdobyte doświadczenie w produkcji organicznej wykorzystaliśmy do wytwarzania najwyższej jakości obornika granulowanego. Prezentowany produkt jest pochodzenia naturalnego, co sprawia, że w procesie wytwarzania nie zostały użyte żadne dodatkowe materiały oraz substancje pomocnicze. Nawóz odznacza się regionalną produkcją, a dzięki poręcznemu i czystemu opakowaniu może być w prosty i wygodny sposób ładowany, jak również magazynowany.

Jak powstaje obornik granulowany?

Obornik granulowany to produkt pochodzenia naturalnego przeznaczony do nawożenia różnego rodzaju roślin ogrodowych. Głównym procesem, jakim się go poddaje jest suszenie, które prowadzi do zachowania wszelkich właściwości odżywczych. Prezentowany produkt jest pozbawiony wszelkich dodatków, jak nasion, chwastów czy też patogenów. Ważną informacją jest fakt, że nie posiada on również nieprzyjemnego zapachu.

Szerokie zastosowanie nawozu

Obornik granulowany jest bardzo często stosowany na trawniki, dzięki czemu są one gęste oraz odznaczają się intensywną zielenią, jednak oprócz tego może być wykorzystywany na wszystkich pozostałych rodzajach gleb. Nawóz wpływa pozytywnie na utrzymanie odpowiedniej wilgotności gleby, a dodatkowo zapobiega erozji. Jednym ze sposobów stosowania obornika granulowanego jest umieszczenie go na powierzchni gleby oraz wymieszanie z ziemią na głębokość ok. 10-15 centymetrów. Granulat można również stosować punktowo. Odpowiednią dawkę należy wówczas rozsypać wokół rośliny oraz wymieszać z otaczającą ją glebą uważając, by nie uszkodzić korzeni.

Główne zastosowanie produktu to uprawy rolne, warzywnictwo, sadownictwo oraz rośliny ozdobne. Pełni rolę źródła substancji organicznej oraz składników pokarmowych niezbędnych dla rozwoju roślin. Szczelne zamknięcie opakowania oraz magazynowanie w najbardziej optymalnych warunkach sprawia, że tego typu produkty zachowują swoją świeżość przez wielu miesięcy.

Szeroka oferta firmy

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami naszego przedsiębiorstwa. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasi doradcy są przygotowani, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Szeroka oferta daje nam pewność dostarczania wyłącznie najwyższej jakości produktów dla każdego rodzaju gleb.

Poznaj Nas!

Jesteśmy producentem wysokiej jakości pelletu drzewnego, pelletu ze słomy dla energetyki zawodowej oraz granulowanych nawozów organicznych. Naturalnie naturalny, to wizja naszej działalności. Wdrażając nowatorskie technologie oraz innowacyjne systemy produkcji dostarczamy wysoko wartościowe produkty ekologiczne.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową oraz dla energetyki zawodowej.

Made by rLink.pl